POSTUPUJÍCÍ TÝMY V ČR!

Beáta Davidová, 5. 4. 2017 v 18:57
Kategorie : Organizace

V některých krajích to byl boj a rozhodly maličkosti, někde bude boj až na krajském kole. Podívejte se na výsledky nominačního kola v ČR. Slovensko nemusí zoufat, výsledky se dozvíte do konce týdne, přece jen máte ještě o týden víc než soutěžící na českých turnajích. 

Pokud máte zájem o zpětnou vazbu či důvod, proč jste nepostoupili, můžete se obrátit na davidova@scg.cz a to i v případě, že byste se chtěli zúčastnit jiného nenaplněného turnaje. Více informací na e-mailech kapitánu. Hodně štěstí v krajských kolech! 

POSTUPUJÍ:

Středočeský kraj

Athenis Gymnázium Jiřího Ortena
Bagři Gymnázium Václava Hrabete
Citronci Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická
Inteligenti Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická
Makronky Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická
Oříškové duo Gymnázium Jiřího Ortena
Princezny Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická
RAHIBE Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
Společnost LEP Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
Srdcová trojka Gymnázium Jiřího Ortena
TriVia Gymnázium Jiřího Ortena

A.D.A

VOŠ, SPŠ a OA, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
Ekologove SOŠ a SOU, Hořovice, Palackého náměstí 100
K na druhou Gymnázium Jiřího z Poděbrad
Oačko VOŠ, SPŠ a OA, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
Pinktwins OA Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200
Sexta Gymnázium Jiřího Ortena
triangl Gymnázium Jiřího Ortena
Vida bez L Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická
Noname Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická
Banány Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická
Holky z Bolky Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
Nostres Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
PoHoV! Gymnázium Jiřího Ortena

Ústecký kraj

Dvojité Wé Podkrušnohorské gymnázium, Most
Podkrušnohorci Podkrušnohorské gymnázium, Most
Mochahash ZŠ J. A. Komenského Louny
EasyWay ZŠ Chomutov
Crew of Wonder SPŠ a VOŠ, Chomutov, Školní 50
DDM Podkrušnohorské gymnázium, Most
Dreamteam VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Děčín
E&E VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Hero OA a JŠ, Ústí nad Labem
KD TEAM VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
SIDEKICKS Gymnázium Václava Hlavatého
Stavaři VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Děčín
TKE SŠ technická AGC a.s.
Trnovanští SŠ technická AGC a.s.
Tři eoačky Evropská OA
Vesničani VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Děčín

Vysočina

EdBur ZŠ Žďár nad Sázavou
Kvartánky Gymnázium Pelhřimov
Lukťák Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou
Nots ZŠ Žďár nad Sázavou
Prasata Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou
Sluníčkářky ZŠ Žďár nad Sázavou
TeleVize Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou
Tutyové Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou
Vodáci ZŠ Žďár nad Sázavou
Automobil SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně
Dream Team Gymnázium Pelhřimov
Eďáciii SOŠ Nové Město na Moravě
Gympláci z Jihlavy Gymnázium Jihlava
Křižáci SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně
Nikča a Lukáš OA Pelhřimov
Sekvojáci SPŠ a SOU Pelhřimov
Voráček SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně

DREAM Team VOŠ a SPŠ, Žďár nad Sázavou

Zlínský kraj

1+2 ZŠ Uherský Brod
CRACA ZŠ a MŠ Tupesy
Lištičky ZŠ Liptál
MAPES ZŠ a MŠ Tupesy
Pikachu ZŠ Liptál
PlanetSavers ZŠ Mánesova, Otrokovice
Sínizu ZŠ Mánesova, Otrokovice
Veverky Gymnázium Uherské Hradiště
Výherkyně ZŠ Mánesova, Otrokovice
3(ko)čočky OA Tomáše Bati a VOŠ ekonomická Zlín
Adam's gang OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště
bobři OA Kroměříž
Dream Team SŠ průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
Vaksňáci SŠ informatiky, elektrotechniky a řemesel, Rožnov pod Radhoštěm
Edisonky OA a vOŠ Valašské Meziříčí
GlobeTrotter SŠ průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
ITEEN SŠ informatiky, elektrotechniky a řemesel
K.A.M. OA a VOŠ Valašské Meziříčí
Inteligentky 69 SOŠ a Gymnázium Staré Město
Let us win plz SŠ průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
Nikolas a spol OA Tomáše Bati a VOŠ ekonomická Zlín
SKIPPI OA a VOŠ Valašské Meziříčí

Jihomoravský kraj

Borky a já Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov
JuKaLi ZŠ JUDr. Josefa Mareše a MŠ Znojmo
Maton ZŠ Tyršova, Slavkov u Brna
Řízci ZŠ JUDr. Josefa Mareše a MŠ Znojmo
Wolfies ZŠ Břeclav
Ajťáci ZŠ Tyršova, Slavkov u Brna
Králové ze Slavkova ZŠ Tyršova, Slavkov u Brna
Modří draci ZŠ Tyršova, Slavkov u Brna
Barča&Helča ZŠ JUDr. Josefa Mareše a MŠ Znojmo
Koaly Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov
PMS Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov
Purkyňáci  
Team telefon ZŠ Břeclav

 

Akademici Gymnázium a SOŠ zdravotnická a ekonomická, Vyškov
BK Soukromá SOŠ manažerská a zdravotnická s.r.o.
Dlapíkovi kluci SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno
H&K Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov
JaRoPe Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Kaňouři Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov
Pyšní SPŠ Edvarda Beneše a OA Břeclav
Zavařeniny Gymnázium a JŠ Břeclav
SZŠ Jaselská SZŠ Brno
Modrý pilulky SŠ průmyslová a umělecká, Hodonín, Brandlova 32
Adrive SŠ průmyslová a umělecká, Hodonín, Brandlova 32
Abazin team Gymnázium a JŠ Břeclav
Emilky OA, SOŠ knihovnická a VOŠ Brno

Praha

Písničáci Gymnázium Písnická
Monte ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12
Muffin team ZŠ profesora Švejcara v Praze 12
Čakovačky ZŠ Dr. Edvarda Beneše
Na názvu jsme se neshodli Gymnázium J. S. Machara
Pražáci ZŠ Dr. Edvarda Beneše
Šedivý Polák SPŠ elektrotechnická
Katýny VOŠ pedagogická a sociální, SOŠ pedagogická a Gymnázium
Alter ego VOŠ pedagogická a sociální, SOŠ pedagogická a Gymnázium
Drakos Gymnázium Písnická
Evropandy VOŠ pedagogická a sociální, SOŠ pedagogická a Gymnázium
Ječňáci SPŠ elektrotechnická
Kepler SM Gymnázium Jana Keplera
Knedlík s rýží The English College in Prague
Lux SPŠS Betlémská Praha
Mloci SOŠ pro administrativu Evropské unie
Pohodáři SPŠ sdělovací techniky
Sound SPŠS Betlémská Praha
TopTeam

SPŠ sdělovací techniky

Liberecký kraj

Obláčci ZŠ, Liberec 5
Troublemakers ZŠ Pěnčín
√-1 2^3 ∑ π SPŠ Česká Lípa
Vráňa a Brož Gymnázium a SOŠ, Jilemnice

Moravskoslezký kraj

Beauties ZŠ Holčovice
Grafity ZŠ Holčovice
Lišky Gymnázium Josefa Kainara
Valča&Kamča ZŠ a Gymnázium Vítkov
wigshow 669 Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
(J)ELITA OA a VOŠ sociální, Ostrava
Cierto Gymnázium Josefa Kainara
DANIKA Gymnázium Josefa Kainara
Davidova gravitace Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
DoBeNi OA, Ostrava-Poruba
Loading… SPŠ, Karviná
Lollipop ZŠ a Gymnázium Vítkov
Power Ladies SOŠ dopravy a cestovního ruchu, Krnov
Pyramid Team ZŠ a Gymnázium Vítkov
Sépie Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
TRMR Gym. a SPŠ elektrotech. a inf., Frenštát p. Radhoštěm
Zvířátka OA a VOŠ sociální
Peeled Lemon SPŠ, Karviná

Olomoucký kraj

2ku1 Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice
PEPO Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice
Unknown Gymnázium Uničov
EliCHicas OA Šumperk
goáci OA Šumperk
Hop na to! VOŠ a SPŠ Šumperk
Koláčci SPŠ a SOU Uničov
Kosinka SŠTO, Olomouc
Kosmas VOŠ a SPŠ Šumperk
Neuveden Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově
SRDCAŘI Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ
Střelci Gymnázium Olomouc - Hejčín
Šumperské youtuberky Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk

Pardubický kraj

BubbleGum ZŠ Skuteč
Cheesecake Gymnázium Vysoké Mýto
Kleruloj Gymnázium Vysoké Mýto
KPM Gymnázium Vysoké Mýto
MyslIQ ZŠ Litomyšl
RTB 448 ZŠ Pardubice
Řehole ZŠ Pardubice - Studánka
Studenti 21. století Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Škubabu Gymnázium dr. Emila Holuba
TEENS Gymnázium Vysoké Mýto
Jakoby Jedničky ZŠ Pardubice - Polabiny 1
Oral Pregnancy ZŠ Pardubice - Polabiny 1
ACOC - ALOC DELTA - SŠ informatiky a ekonomie a MŠ
Árjové Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Atled team DELTA - SŠ informatiky a ekonomie a MŠ
DoiX Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Blondielovers DELTA - SŠ informatiky a ekonomie a MŠ
Božský žihadla Gymnázium Pardubice, Mozartova
Carte dor Gymnázium Vysoké Mýto
Klaiva OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
MíPaČeSi Gymnázium Pardubice, Mozartova
Shellmy OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
Pleasure Industries Gymnázium Pardubice, Dašická
Šedý odstín SPŠ chemická Pardubice
Zipařky OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň

Plzeňský a Karlovarský kraj

Týpci Gymnázium a SOŠ Chodov
(RE)prezenťáci Gymnázium Jaroslava Vrchlického
Důvěřiví Masarykovo gymnázium Plzeň
HaMa Gymnázium Tachov
HTH Gymnázium Jaroslava Vrchlického
Kompoti ZŠ Tachov
TeamofFate  
Veni, vidi, vici Gymnázium Jaroslava Vrchlického
ZDAT doubt Gymnázium Sušice
Andílci Integrovaná SŠ živnostenská
Atomoví hoši Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov,

 

Holky ze Škroupovky Integrovaná SŠ živnostenská
Lamači srdcí Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov,
Měsíc a 23 cm Gymnázium Cheb
NIKI Gymnázium Sušice
Viel spaß Gymnázium a SOŠ Chodov
Velká trojka Gymnázium Tachov

Trix Masarykovo gymnázium, Plzeň

Královéhradecký kraj

Classmates - ZŠ Nový Bydžov

EJ-EN-EN-DŽEJ - ZŠ Nový Bydžov

My SŠ vizuální tvorby
Bibuchet SOŠ veterinární, Hradec Králové
Feel. SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o.
Sugarhill Gang Gymnázium J. K. Tyla
VerÁda SŠ vizuální tvorby

Jihočeský kraj

Another Difference Gymnázium Soběslav
Dlouhá, malá a neviditelná Gymnázium, České Budějovice, Česká 64
KNRB Gymnázium, České Budějovice, Česká 64
Ordinary girls Gymnázium Soběslav
Bramboráci EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice
Fešní Hoši OA České Budějovice
HOLOMAJZNA EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice
OB Gymnázium Vítězslava Nováka
Socide Gymnázium Pierra de Coubertina
Včeličky EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice
VTP EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice