Student – proč se přihlásit?

Pohání tě soutěživost?
Pracuješ rád/a v týmu?
Přeješ si být oceněn/a?
Prezentování je tvá silná stránka?
Prokážeš to i před porotou?

Skvělá atmosféra, spousta nových přátel a možnost zlepšit si své schopnosti. To jsou jen některé z důvodů, proč to zkusit

Prezentiáda je opravdu pro každého středoškoláka nebo žáka vyššího stupně základní školy a školu může reprezentovat i více týmů. Stačí jeden, nebo dva šikovní spolužáci, vybrat si téma a přípravy mohou začít!

Registrace – bude upřesněno
Uzávěrka přihlášek - 31. března!

Po uzávěrce následuje nominační kolo, kde budou prezentace hodnoceny především z grafické a obsahové stránky. Soutěž je opět rozdělena do dvou kategorií: základní a střední školy. Po úspěchu v prvním kole se týmy dostanou do kola krajského, kde už se potkají s organizátory, ostatními soutěžícími, odbornou porotou a zažijí tu pravou atmosféru Prezentiády.

Vítězné týmy ze všech krajů a jedna divoká karta z druhého místa postoupí do finále v Brně, kde je čeká další úkol. Tam už jde o víc, a proto zadání nebude jednoduché a týmy na jeho přípravu budou mít méně času.

Nenech se přemlouvat a přihlas se!

O co soutěžíme?

Na ty nejlepší z vás čekají zajímavé ceny, jako jsou licence Edu Pro od Prezi, kilometrické banky a pokazy na jízdenky od Českých drah, motivační a tématické knihy od Jan Melvil Publishing a mnoho dalších.

Témata, ze kterých můžete vybírat:

Základní školy

  • Nejdůležitější věc na světě
  • Jak (ne)učit ve škole

Střední školy

  • Láska, sex a něžnosti
  • Nejpřínosnější vynález

Chci se přihlásit

Chci si přečíst pravidla

Chci se zúčastnit Workshopu