Odhal sílu svých slov!

Výsledky nominačního kola pro kategorii SŠ

Které týmy se mohou těšit na krajská kola? V kategorii SŠ bylo opravdu těžké vybrat, které prezentace si zaslouží postoupit z nominačního kola a předvést svou prezentaci před porotou. Podívejte se na následující seznam, jestli je vaše práce mezi úspěšnými.

Banskobystrický

DUO (Súkromá obchodná akadémia)

E.T. (Bilingválné gymnázium)

Gary (Gymnázium Žilina, Veľká okružná)

Lights (Gymnázium Turzovka

LUNANA (Obchodná akadémia)

Pandy (Gymnázium, Turzovka)

Star Wars (Gymnázium Ľ. Š.)

Šuma (Obchodná akadémia)

TeNeraf (Gymnázium M.H.)

Tuleň (Obchodná akadémia)

Vanela’S (Gymnázium M.R.)

Volunteers (Gymnázium, Turzovka)

Košický

47C (Gymnázium sv. T. Akvinského)

Extreme Unlimited (Cirkevné gymnázium P. U. Olivu)

G. O. S. (Cirkevné gymnázium P. U. Olivu)

Gelničanky (Gymnázium Gelnica)

H2O (Gymnázium sv. T. Akvinského)

Lovers of words (Spojená škola Poprad)

NO DRAMA LLAMA (Gymnázium sv. T. Akvinského)

Noname (Hotelová akadémia)

POLYDUO (SOŠ polytechnická)

Romannky (Hotelová akadémia)

Veľké Tlačené A (Gymnázium, Alejová 1, Košice)

X-T®ream (Gymnázium sv. T. Akvinského)

Královehradecký kraj

Alfa Team (Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Jánské Lázně)

DOKTŮRCI (Střední škola vizuální tvorby, s.r.o.)

JAMOMI (Střední škola vizuální tvorby, s.r.o.)

Postradatelní (Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682)

RealBrothers (Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682)

ROVNOCENNÍ (Střední škola vizuální tvorby, s.r.o.)

T-boss (Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682)

TLAMKY (Střední škola vizuální tvorby, s.r.o.)

Verbose (Obchodní akademie, SPŠ, VOŠ cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o)

Moravskoslezský kraj

#Hashtag (Mendelova střední škola, Nový Jičín, p.o.)

2ND (Obchodní akademie a VOŠ sociální, Ostrava-Mariánské Hory, p.o.)

Avengers (Gymnázium, Havířov-Podlesí, p.o.)

ČERVENÉ MALINY (Gymnázium Krnov, p.o.)

Double Trouble (SPŠ Karviná, p.o.)

Éčka z průmky (SPŠ Karviná, p.o.)

GYMKRNOV (Gymnázium Krnov, p.o.)

KUŘECÍ KŘIDÝLKA (Gymnázium Krnov, p.o.)

Lions (Masarykovo gymnázium, Příbor, p.o.)

Makers (Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p.o)

Sikorky (Obchodní akademie a VOŠ sociální, Ostrava-Mariánské Hory, p.o.)

UNTERWASSERMANI (Obchodní akademie a VOŠ sociální, Ostrava-Mariánské Hory, p.o.)

ZETka (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, p.o.)

 

Plzeňský kraj

P&O – Péťa a Olda (Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23)

TRIX (Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2)

Bratislavský

3G (Súkromné gymnázium Mercury)

Bella gerant alii (Obchodná akadémia)

EITa (SŠ Gymnázium sv. Jozefa)

ERDONA (Stredná odborná škola)

Hosťáci (Súkromná SOŠ HOST)

MEKO (Obchodná akadémia)

Optimisti (Stredná odborná škola)

Plná práca rúk (Obchodná akadémia)

Š.A.R.I.Š. (Gymnázium L. Novomeského)

SADI (Obchodná akadémia)

Scheerovci (Stredná priemyselná škola)

Štúrovci (Spojená škola – Gymnázium)

Verzuzka (Stredná odborná škola)

Olomoucký kraj

Generace Z (Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Šumperk, Hlavní třída 31)

M&M (Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Šumperk, Hlavní třída 31)

Oblast21 (SPŠ, Přerov, Havlíčkova 2)

Sovičky (Gymnázium, Uničov, Gymnazijní 257)

Tragédie jménem Alex! (VOŠ a SPŠ, Šumperk, Generála Krátkého 1)

Praha

Akční potenciál (Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřová 2)

Buráci (SOŠ pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911)

Decembeři (SPŠE, Praha 10, V Úžlabině 320)

Evrholky (VOŠ pedagogická a sociálním SOŠ pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33)

GYBU (Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680)

Hvězdy (SOŠ pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911)

INSANE (VOŠ pedagogická a sociálním SOŠ pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33)

Káčka (VOŠ a SPŠ dopravní, Praha 1, Masná 18)

No_Name (SPŠ strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287)

Omikroni (SOŠ pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911)

Past-meistři (Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680)

SkvělýTým (Střední průmyslová škola strojnická, Praha 1, Betlémská 4/287)

Zastupko (Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25)

Jihočeský kraj

ZAZ (Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II)

Erikteam (Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II)

Zlínský kraj

A VOKÁDO (SOŠ a Gymnázium Staré Město)

BLICKWINKEL (SOŠ a Gymnázium Staré Město)

Creepy-crew (SOŠ a Gymnázium Staré Město)

Dámičky (Gymnázium Uherské Hradiště)

Gymkrom (Gymnázium Kroměříž)

LLB (Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť)

LTP (Gymnázium Otrokovice)

Mirošov (Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť)

Náhodní kolemjdoucí (Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově)

OAUH (Obchodní akademie, VOŠ a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště)

POULS (Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť)

Puštíci (Střední průmyslová škola strojnická Vsetín)

Rád živí (Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť)

Jihomoravský kraj

BABAKU (SPŠ Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, p.o.)

Deadliners (Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, p.o.)

Emilky (Obchodní akademie, SOŠ knihovnická a VOŠ Brno, p.o.)

HAM (Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, p.o)

JaNeOn (Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, p.o.)

Laguz (Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, p.o.)

Luskando (Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, p.o.)

Malé mořské víly (SOŠ Znojmo, Dvořákova, p.o.)

MOVe (Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, p.o.)

NEWAGE (Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, p.o.)

NoName (Gymnázium a SOŠ zdravotnická a ekonomická Vyškov, p.o.)

Sněhuláci (Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, p.o.)

Specialisté (Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, p.o.)

Kraj Vysočina

Generace Z (VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou)

MMF's PT (SPŠ a SOU Pelhřimov)

Modrásci (Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov)

Oranžoví delfíni (Gymnázium Žďár nad Sázavou)

Sara a Bára s PREZI (Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov)

SUCHOŠI (Gymnázium Vincence Makovkého se sportovními třídami Nové Město na Moravě)

Ternet (Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov)

Triola (Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou)

Ústecký kraj

Hoši z 1.A (VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Děčín, p.o.)

MRÁČCI (Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, p.o.)

Obchodka DC (Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, p.o.)

OBCHODKA PAŘÍŽSKÁ (Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, p.o.)

Uran (Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, p.o.)

Vyvalení (Střední škola AGC a.s.)

W-IT (Střední škola AGC a.s.)

WP (Podkrušnohorské gymnázium, Most, p.o.)

Středočeský kraj

Announciazione (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932)

Ericsoni (SOŠ, Český Brod – Liblice, Školní 145)

HO(RA)LKY (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211)

Improkrev (EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií)

Kiwíci (SOŠ a SOU, Hořovice, Palackého náměstí 100)

MAO (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211)

Militärwissenschaftliger Sachverständiger (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932)

Motýlci (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932)

Příšerky o.a. (VOŠ, SPŠ a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938)

Sinistrální stopa (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932)

TESADS (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211)

Tripplets (SOŠ, Český Brod – Libice, Školní 145)

TY BEZNADĚJNÝ (EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií)

Liberecký kraj

Andílci (Euroškola Česká Lípa SOŠ s.r.o.)

BlonDuo (Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969 p.o.)

Dycky Tanvald ! (Gymnázium a Obchodní akademie Tanvald, p.o.)

Holy Maraders (Euroškola Česká Lípa SOŠ s.r.o.)

Shinkeiové (Euroškola Česká Lípa SOŠ s.r.o.)

Toeauhabohu (Euroškola Česká Lípa SOŠ s.r.o.)

¯\_(ツ)_/¯ (SPŠ, Česká Lípa, Havlíčkova 426,  p.o.)

Pardubický kraj

(IN)VICTUS (Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110)

Blond bezpečačky (Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči)

Dark Paradise (Obchodní akademie a SOŠ cestovního ruchu Choceň)

Everything (Obchodní akademie a SOŠ cestovního ruchu Choceň)

Jin Jang (Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči)

KUBAHONSMOZART (Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449)

MARFI (EDUCA Pardubice – SOŠ s.r.o.)

Odmocnina z chytrých lidí (EDUCA Pardubice – SOŠ s.r.o.)

PEPEgas (EDUCA Pardubice – SOŠ s.r.o.)

Rudá tíseň (Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083)

Škubabu (Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110)

Karlovarský kraj

#TEAM (Gymnázium a SOŠ Chodov, p.o.)

Almaka (Gymnázium Cheb, p.o.)

Dubínci (Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, p.o.)

Duracell (Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.)

Generace X (Střední škola logistická Dalovice, p.o.)

Login (Střední škola logistická Dalovice, p.o.)

Perpetuálně mobilní skvadra (Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, p.o.)

TriplePower (Střední škola logistická Dalovice, p.o.)

Wana (Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.)

 

Velmi gratulujeme všem postupujícím týmům a děkujeme všem za zdařilé prezentace. Pokud jste jméno svého týmu nenašli, nezoufejte, budeme se na vás těšit i v dalším roce. Pokud máte zájem o zpětnou vazbu k vaší prezentaci, nebo nesouhlasíte s výsledkem nominačního kola, neváhejte napsat koordinátorovi soutěže Milanu Knappovi (knapp@scg.cz).