Odhal sílu svých slov!

Workshopy prezentačních dovedností

Nauč se s námi prezentovat na úrovni. Na našich workshopech ti ukážeme, že není důvod se bát veřejného vystupování, ale že to může být i zábava. Prezentace ti dávají prostor pro kreativitu a seberealizaci, navazování vztahů a získávání zkušeností. Lidé si tě budou více všímat, budou tě poslouchat a tvé prezentace je budou bavit od začátku do konce.

Termíny letošních workshopů:

Přijít může kdokoliv a je to zdarma. Workshopy připravujeme tak, aby odpovídaly pravidlům hodnocení Prezentiády a účastníkům pomohly v této soutěži uspět. Na své si však přijdou i nesoutěžící, prezentační dovednosti jsou užitečné i v běžném životě např. ve škole, na večírcích nebo při hledání brigády.

Ukážeme ti, že prezentace nejsou jen poskládaný text do PowerPointu společně s notoricky známou šablonou, jakou vídáme desetkrát týdně. Prezentace není ani text přečtený z připraveného papíru. Profesionální řečník pamatuje nejen na obsah své práce, ale i na rétoriku, neverbální vyjadřování, kontakt s posluchači a humor.

Workshopy připravujeme zajímavou a zábavnou formou. V přátelském prostředí si představíme základní pravidla prezentování, naučíme se užitečné triky a vše si prakticky vyzkoušíme. Získáš tak ihned zpětnou vazbu a můžeš s lektorem diskutovat o svých silných i slabých stránkách, na kterých je potřeba pracovat.

Nevíš, jestli přijít? Koukni se, jak naše workshopy vypadaly naposledy!

Školitelka
Béata Davidová
Telefon: +420 736 626 509

Workshopy na míru

Nevyhovuje vám ani jeden termín či místo? Napište naší školitelce na davidova@scg.cz a můžeme se domluvit na workshopu na míru! Orientační ceník níže, finální cena odvozena od délky školení, jeho náplni a počtu zúčastněných.

Možná témata: základy prezentačních dovedností, tvorba prezentací, PowerPoint, Prezi, síla improvizace a síla řečníka (lze kombinovat)

V e-mailu zmiňte:

Orientační ceník: